| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un cont de onlyfans dar cu alt nume si poze fara față. Stie cineva cum as putea sa ma promovez? Nu prea imi iese. Am incercat in afara dar nu am reusit. Nu exista ceva siteuri de promovare in Romania?

9 răspunsuri:
| LilWatamaloon a răspuns:

Pentru a te promova mai usor, creeaza-ti un caracter, pune-ti o masca( daca nu vrei sa-ti arati fata) de exemplu si fa-ti o pagina de Facebook sau Instagram unde iti promovezi contul de OnlyFans pe baza acelui caracter. Si in limitele regulilor retelelor de socializare ofera mici faze din ceea ce vrei sa prezinti pe contul tau, de asemena si Twitter ar fi o varianta buna de promovare.

| adelinaade000 a răspuns:

Nu exista privacy pe net. Daca nu-ti arati fata, inseamna ca nu vii cu nimic special si n-o sa faci bani seriosi din Onlyfans. Vagin si sani are toata lumea, cel putin 4 mld. de oameni, asa ca ar trebui sa-ti asumi treaba si sa fii all in, oricum lumea tot o sa afle si sa vorbeasca indiferent de ce faci.

Am facut colab cu mai multe fete care si-au luat niste cursuri de pe topof.ro, sa-nvete sa se promoveze si sa faca mai multi bani din only;

Le-au luat cu bani, dar am vazut ca le dau si GRATIS -> faza e ca au fost super multumite de ce-au invatat din ele si din ce am vazut functioneaza, e fix ce am invatat si eu dupa atatia ani de OnlyFans;

Ai linkul mai jos, poate te ajuta, spor:
https://topof.ro/curs

| Drexton a răspuns:

Pe twitter ai mai multe sanse de 'succes' daca tot vrei sa faci de astea.

| angelaangy1230 a răspuns:

Nu toti reusesc sa fie Carla's Dreams, sa nu-si arate fata si totusi sa devina celebri si sa faca multi bani laughing)).
Daca barbatii se aboneaza la tine fix pentru fata ta si cum arati, cum crezi tu ca o sa ii atragi altfel? Fara sa-ti arati fata?
Nu poti sa te promovezi fara sa-ti arati fata daca pe Onlyfans doar fata si cum arati conteza.
Site-urile de promovare sunt pe bani si cred ca te-ai apucat de Onlyfans tocmai pentru ca nu ai bani. Cel mai bine te promovezi gratis pe Tiktok, Insta si pe aplicatiile de dating. Aratandu-ti fata bineinteles ca altfel nu se poate, ti-ai dat si tu seama ca fara ea nu functioneaza.
Tot o sa afle ai tai si colegii de munca cumva, ori direct ori indirect. Ori de la un var de-al 15-lea ori de la un vecin care locuieste sub tine sau proprietarul la care stai in chirie...Nu stii care ce rude sau prieteni are si unde lucreaza, pot fi colegii tai de munca, abonatii tai, etc.
Daca tot ai inceput treaba asta, trebuie sa fii asumata si sa faci ceva sa-ti mearga Onlyfansul, sa nu mai te angajezi vreodata undeva. Sau daca tie iti place sa muncesti toata viata pe 3000 lei si sa platesti 29 ani rata la banca pentru casa, mergi la munca, e alegerea ta.
Sunt niste cursuri pe topof.ro care te-nvata sa te promovezi. Si le-au cumparat niste fete pe care le cunosc si mi le-am luat si eu, sunt foarte bune.

| Lory6969 a răspuns:

Insta,tiktok,reddit,twitter
https://onlyfans.com/loredana.banana

| onlyro a răspuns:

Buna! Daca doresti te putem ajuta sa iti promovam noi free pagina de ONLYFANS. Daca doresti mai multe informatii ma gasesti pe ig : onlyromania. exclusive.