| lucian69 a întrebat:

Mi-am luat laptop nou si facebook-ul nu-mi merge cand vreau sa ma login, imi spune ca este incorect email. Am mai intrat pe alt laptop si imi merge contul de facebook, dar cand intru pe laptop-ul nou nu imi merge... Ce ar trebui sa fac? Dau funda la cel mai buna raspuns big grin

1 răspuns:
| Assy99 a răspuns:

Nu cred ca laptop-ul are vreo treaba cu toata chesti asta. Poate chiar nu ai scris bine e-mailul si parola, incearca sa iti faci unu' nou.