| AlinSkivo a întrebat:

Mi-am luat niste rame de ochelarii RayBan cu lentile incolore, cam cat ar costa sa le pun lentile de vedere pentru dioptriile mele de 0, 50 si 0, 25? Va rog sa imi spuneti

1 răspuns:
| elenita3 a răspuns:

Pai nu iti pot spune sigur, dapot asigura ca nu dai mai mult 150 lei tinand cont ca RayBan e o firma cat se poate de buna:*..si asta e mult.eu pentru lentile la niste ochelari simpli cu diopriile 0, 0.25 am dat 40 lei. Sper ca te-am ajutat! funda?