| Deasonyka a întrebat:

mi-asi da si viata si simt ca innebunesc sunt efectiv disperata ca nu am putut ajunge la concertul Lady GaGa care se va sustine in aceasta seara din cauza unor probleme de sanatate.A-si vrea sa-mi spuneti va rog daca concertul se va transmite live pe vreun post de televiziune si de la ce ora.Astept cu sufletul la gura raspunsurile voastre si va multumesc anticipat.Am uitat sa mentionez ca dau fundita

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU se transmite LIVE nimic. A fost una din conditiile impuse de Lady GaGa la semnarea contractului pentru concertul din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Nu face, totusi, din tantar armasar.E pacat ca ai pierdut aceasta sansa din moment ce ti-ai dorit atat, dar nu e cazul sa faci o tragedie din asta.Pana la urma sanatatea este pe primul loc.Concertul nu se va transmite live, dar vor fi, cu siguranta, postate filmuletele pe Youtube maine sau poimaine, posibil si pe iConcert.ro.De vazut, il vei vedea cu siguranta:p.Numai bine.