| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU mi-e frica ca va începe alt război mondial sau apocalipsa mie foarte frica sunt fericit in sfarsit cu viata mea si nu vreau sa mor va rog sa ma ajutati sa ma calmez,

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Nu crezi ca este cam devreme sa te agiti?
Gandeste-te peste cate 'apocalipse' am trecut. Cate stiri false au fost pana acum cu privire la apocalipsa si totusi n-ai murit. xD
Al treilea razboi mondial nu a inceput.Ti-e frica pentru ceva ce nici nu s-a intamplat? Nu stiu cati ani ai, dar trebuie sa fii mai matur.Nu mai lasa orice informatie pe care o auzi sa te influenteze.N-ai sa mori, cel putin nu din niciuna din cele de mai sus.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu esti ca prostul din povestea PROSTIA OMENEASCA, caruia i se face frica si incepe sa urle si sa se agite, inainte sa se fii intamplat ceva!
Vizioneaza asta:
https://www.youtube.com/watch?v=-mFKjRLRZqA

Si toate srialele din Prostia Omeneasca aici:
https://www.google.com.au/......ps?/search

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te mai uita la filme zu zombalai

| Donsavas a răspuns:

Daca esti implinit cu viata ta, atunci bucura-te de prezent si uita grija de maine! Ce va fi, va fi! Noi trebuie sa ne ocupam de ceea ce stim acum.

| HLucian a răspuns:

Cine te-a speriat in halul asta, stai linistit laughing Mergi la un psihoterapeut daca crezi in asta cu tarie. Bucura-te de viata si lasa probabilitatile astea in pace

| Tentacle111 a răspuns:

Priveste partea pozitiva, macar o sa murim toti.

| Metalhead208 a răspuns:

Apocalipsa e imposibil sa apara, și oricum nu va fi mai rea ca cea din 2012 oricum, iar al treilea război mondial nu prea cred.Trump e destul de las și nu s-ar pune rău cu Puțin, te asigur.