| ZuZu_3966 a întrebat:

Mie imi place de un baiat da' nu stiu daca si el ma place pe mine.Si mai e inca o problema. O prietena de-a mea si ei ii place de acest baiat da' fata aia are deja prieten de mult timp si nu stiu de ce ii place de acest baiatsad
Va rog foarte frumos sa imi dati si mie niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

In primul rand chiar daca ar fi 100 de fete care sa-l placa poate el din atatea 100 p tine te va alegehappy
incearca sa fiti prieteni si ajuta`l la orice, vorbeste`i, intelege`l.da`i drepatate... fi langa el. dar nu-l sufoca prea mult big grin
si nu astepta sa vina el dupa tine pentru ca daca astepti. mai ai mult de asteptat straight face

2 răspunsuri:
| opierdevara a răspuns:

Poate ca acea "prietena" a ta zice ca il place doar pentru a te face pe tine sa suferi!
Si intotdeauna indragostitii se confrunta cu astfel de probleme...straight face
Nu stiu ce gandesc persoanele de langa eihappy
cel mai bine ar fi sa ii spui u asta in fata si vei vedea cum va reactiona!
Fundawinking?

| ionut7782 a răspuns:

Incearca pentru inceput sa fiti prieteni dupa care incet incet te apropii de el.sigur va observa asta si daca te place va vrea si el sa fie cu tine.chiar daca ii place si prietenei tale asta nu este nimic din cauza ca deja este ocupata si nu poate facee nimic.deci bate fierul cat e cald.un barbat simte imediat aceste (avansuri ) sa le numim asa.succes