| IrinukaZ a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat de la scoala care nu stie ca exist. Amandoi suntem in clasa a saptea, clasele alaturate, ne vedem in fiecare zi, dar chiar si asa nu ma observa. Ce pot sa fac pentru ai capta atentia?

2 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

Pai ai spus ca nu stie ca existi dar va vedeti in fiecare zii. In fine cel mai usor e sa afli daca baiatul respectiv are ceva prietena care va poate face cunostinta. Dupa ce va cunoasteti un mod de a impresiona un baiat e sa il intrebi ce joaca si chiar sa incerci si tu. Va fi foarte impresionat si vei avea un avans in relatie. De acolo te descurci. Multumesc pentru timpul acordat.

| IrinukaZ explică (pentru Flotzone):

Mersi din suflet pentru sfat.