| LucccyTheGreenMonster a întrebat:

Buna TPU
Multi de la mine din scoala pana si fratele meu are bratari din caucic cu stelute si chesti din astea dar nimeni nu imi zice de unde le are nici macar fratemiu.Stiti cumva unde as putea gasi?

2 răspunsuri:
| GabeN a răspuns:

Te referi la acele bratari cu zodii, echipe de fotbal etc? Le gasesti la automate ( cum ar fi gumele de mestecat de la automat). Bafta

| childinocent22 a răspuns:

Am si eu asa ceva ale mele sunt verzi cu cranii zodii si mai multe le gasesti la magazine