| Ioana_2144 a întrebat:

Buna TPU nici nu stiu c sa mai fac baiatul de care imi place nu stiu nu ma mai suna de obicei ma suna ca sa-mi ceara orarul sau ceva de genu pretexte ca sa vorbeasca cu mine dar acum nu ma mia suna deloc de exemplu luni ia luat kile lu colega mea o keam andreea si l-am alergat toata scoala si nu ni le-a dat dupa aia eu si andreea am plecat acasa si ramas o fata lidia cu el ca sai ia cheile si a plecat si ea acasa la noi in clasa e o fta careo ciama madalina care e populara si se da la biatul de ca imi place mie si andreei asa in fine. noi toate am plecat acasa si i-a dat cheile lui madalina :@:@: @ l-am sunat si mi-a spus ca cheile suntla madalina si i-am zspus ce cauta cheile la madalina si mi-a spus ca dca noi am plect acasa nu avea cum sa ni le dea si eu i-am spus ca a asteptat sa plecam noi acs ca sai dea cheile si dupa aia mia inkis telefonul... eu cred ca ei sunt impreuna :@:@ cum aflu daca sunt in pruna su nu ca daca o intreb pe madalina daca este cu el o sa-mi spuna nu pntru ca nu suntm prea apropiate de ea si nu prea ne spune ea kesti din astea de baieti sa ca spuneti-mi si mie cum aflu daca sunt impreuna sau nu? va rog frumix :X:X

sa nu uitam de funda :X

Răspuns Câştigător
| AngoOra a răspuns:

Sincer, eu nu cred ca sunt impreuna
dupa cate am inteles de la tine, el chiar nu avea cui sa-i dea cheile daca voi toate ati plecat acasa, si i le-a dat madalinei
cred ca madalina a vrut sa ramana singura cu el, pentru a ii da ei cheile, ca sa credeti voi ca sunt impreuna
nte sfatuiesc sa nu ii intrebi pe niciunul dintre ei daca sunt impreuna, caci probabil, ca sa va faca ciuda vor zice da
si apoi tu si andreea veti si triste din cauza unui lucru fals
deci...incearca si tu sa observi singura daca sunt impreuna sau nu
dar eu cred ca este doar o iluzie a ta, pentru ca il placi prea multwinking
bafta si nu o lasa pe madalina sa te pacaleasca :*

2 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Daca un baiat te suna asta nu inseamna ca neaparat vrea sa fiti impreuna ci pur si simplu se intereseaza de tine. poate ca, cu aceea fata este doar prieten, nu prea am inteles povestea ta, dar dintr-o joaca nu pot fii impreuna daca nu se plac, daca se plac assta e alta poveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ioana sunt intr-o situatie ca ata bine eu te pot ajuta stai mai mult prin preajma adica sa stai de forma cu el daca se uita intr-o parte sau in alta vrae sa vada daca mai sunt copii pe hol la scolala daca pleaca de langa tine ca nu vrea sa vorbeasca cu n sau are o alta prietena spune-i ca il placi ca eu nu i-am spus dar dupa cum ma uitam la el si-a dar seama ca il plac si iintr-o zi imi dadea cu palmele la fund eu i-am spus ca il urasc iar el mi-a zis ma urasti apoi ma iubesti si tot asa eu am negat dar in alta zi vorbeam cu el pe mess si teodata el ma intreaba recunoaste ca ma placi eu i-am zis zi u primul si mi-a zis ca ma place dupa aia i-am zis si eu ca il plac atunci am ramas prieteni ca asa sa faci si u stai mai mult prin preajma lui daca are prietena ca...nu mai ai ce face sau date pe laga prietenul lui cel mai bun poate il faci gelos daca nu poate un baiat te place mult si u nu observi asta pentr-u ca esti prea indragostita de colegu tau cine stie pe mine ma mai place un baiat am observat asta acum de curand nu fi timida intreaba-l daca te place nu te mananca nimeni nu cont daca se supara pe tine incearca sau vezi la cei lanti baiati daca te place este inposibil ca nici un baiat sa nu te placa succes pup