| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg oamenii/ copii din ziua de azi ( nu ca eu nu as fi copil ) De ce lumea a devenit mai obsedata de nu gasesc cuvantul potrivit decat " obesadata " de : discoteca 24/24, sex, sani, iubite doar asa ca n-are cu cine face. Asa a ajuns Romania sau se mai intampla si in alte tari. Mie mi se pare cea mai mare prostie. Si daca acum suntem cum suntem imaginati-va cum o sa fie lumea peste 5-10 ani(daca o sa mai traiam pana atunci)

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Păi asta e moda acum, și majoritatea trăiesc pentru alți uită să trăiască pentru ei, sunt doar niște copii idioate.

Nu vreau să-mi imaginez ce se va întampla peste 5-10 ani dacă acum la 13, 14 ani practică sexul în baie.

O zi plăcută îți doresc.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine ignoram disperatii si depravatele.

| rey a răspuns:

Si eu cand eram mic si ma uitam in jur aveam aceeasi intrebare, apoi am inceput sa citesc happy si nu ma mai intereseaza laughing

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns (pentru rey):

Pe mine ma intereseaza si mai sunt cativa oamenii cu picioarele pe pamant dar nu atati cat sunt pe Pluto.

| William a răspuns:

De fapt cei pe care ii cunosti tu sunt obsedati de discoteca 24/24, sex, sani, iubite. Mai iesi in lume, cunoaste si alt fel de oameni.

| fancyLadyGaga a răspuns:

Pai cam asta este noua generatie.Iar peste 5-10 ani, cred ca v-om vedea canibali stabiliti in oraselaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

După atâţia ani de comunism în care îţi era frică şi să ieşi pe stradă seara, mi se pare normal să se ajungă aici, mai ales la ce mentalitate au unii români care au trăit pe vremea lui Ceauşescu şi acum, ca să demonstreze că ei acordă " libertate " copiilor lor. Aşa se ajunge la depravarea asta...

| DaRaspund a răspuns:

Asa e Peste tot nu doar in Romania. Intr-adevar e groaznic tot ce sa intampla si mi-e groaza sa ma gandesc ce o sa faca copii nostri daca copii din ziua de azi de comporta asa!