| ZuZy123 a întrebat:

Buna TPU nu stiti cum as putea sa ma ingras mai repede ceva dieta, orice... help!

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Faci o vizita la KFC zilnic si pofta buna! laughing Glumeam, orice mancare de tip fast-food, inclusiv chips-urile ingrasa iar daca adaugi si niste ciocolata cu lapte umpluta eu cred ca e imposibil sa nu depui ceva kilograme. Ai putea sa le consumi dupa ora 7 seara.
P.s: Milkshake-ul e o bomba calorica, la fel si clatitele cu finetti (dar nu exagera ca o sa ti se faca rau :-&) Bafta la ingrasat! laughing

2 răspunsuri:
| fantastica a răspuns:

Am auzit (chiar azi de la provesoara mea de istorie) ca berea ingrasa. Ea zicea ca in tinerete era foarte slaba si colegele i-au recomandat sa beie un pahar de bere cu smintana pe zi si chiar sa ingrasat. Nu stiu ce sa zic, poti incerca. Succes!

| xXxLamborghiniXx a răspuns:

Nu Știu. Auzi da ce frumoasa ești. laughing