| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce e cu mine in ultima vreme.Cateodata imi vine sa plang si cateodata imi vine sa rad, sa ma port ca o nebuna, nu altalaughing. Nu stiu ce sa ma fac, adica cum sa-mi revin.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Cocheta a răspuns:

Stiu scumpa sunt tot in aceeashi situatsie si tot ma simt nebuna prin casa imi ies din minti iar peste 2 minute nu ma pot opri din plins asa se intimpla la adolescente este asa o perioada printre care trece fiecare fata. Pentru a scapa mai usor trebuie sa ne distram la maxim.sa ieshim cu prietenii.sa ne ghindim mai bine la viitor s.t.a.m.d...Bafta:*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate fumezi sau iti administrezi un drog de esti asa.

| rater1994 a răspuns:

Ia icnearca as citesti biblia

| AlexC a răspuns:

Ai tulburari de personalitate.Ai nevoie de consiliere phsihologica pentru a afla care-i problema.

| Puka_4498 a răspuns:

Crede-ma sunt la fel.Intr'o ora imi vine sa plang si sa fiu singura,ma gandesc la ce'i dragi, ma intreb"Oare ma vor trada?"Si multe altlebig grin. Apoi cand st cu prieteni sunt de'a dreptu LOCAhee hee Cred ca e ceva normalthinking Poaste asa st noiwinkingDepinde si de oamnei care ne fac viata.K daca nu ar fi un'i care ne'ar trada sau sa ne faca sa suferim nu cred ca am mai plange! Asa alti ne fac sa zambim:d, sa rademlaughing SA fim noi insinelove struck.Asa cred eu. Sper sa te ajutebatting eyelasheshee hee

| Justme_5871 a răspuns:

E perfect normal... Intre 14-19 trecem, se petrec astfel de lucruri, datorita hormonilor. Nu cred ca ai cum sa scapi, e specific!