| bluesky a întrebat:

In ultima vreme ma simt foarte nervoasa, agitata si simt nevoia sa plec undeva unde sa nu ma cunoasca nimeni si cateodata imi vine sa plang! Nu stiu ce e cu mine? Am 15 ani, o fi de la varsta, adica nu prea am prieteni si ma plictisesc.Prefer sa stau singura noapte la TV si la computer decat ziua cu familia si chiar ma ingrijoreaza asta la mine.De multe ori parca as lovi pe oricine si sa nu mai vorbeasca nimeni cu mine! Oare ce se intampla cu mine si ce ar trebui sa fac? sad Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| spyceygirl a răspuns:

O deceptie in viata, sau ceva de genu.la mine asa este, am starea asta din aceasta cauza, te gandesti la cineva, ai vvrea sa il uiti dar nu poti, atunci ti vinstarile astea, nervii si chestii de genu...
incearca sa te controlezi si cel mai important este sa nu ii ranesti pe cei din jurul tauwinkingsa nu regretia sta mai tarziu...
bafta!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si acum vine marea intrebarebig grine ce nu ai prieteni?
Nu e suficient sa ai lista de mess plina de id-uri ale unor persoane pe care nu le cunosti.Netul nu prea ajuta, in cazul asta fiind chiar un dusman.Eu zic ca cel mai bine ar fi sa profiti vremea asta absolut superba si sa iesi sa te plimbi.Nu conteaza daca esti singura sau nu.Iti va da o stare de bine.Cine stie cu cine te poti intalni pe strada?laughing
Miracole exista. Oamenii nu cred in elebig grin

| Aly07 a răspuns:

Este varsta, nu mai suportzi pe nimeni nu'i asa tongue.
Crăciun fericit!

| broscutsaaa a răspuns:

Hey, nu te ingrijora... cu totii mai avem stari din astea. Sunt sigura ca, cu timpul totul se va rezolva. Suna`ti 2 colege, mergeti la un suc, cheama`le la tine sa vedeti un film, fa ceva cu persoane reale, netul nu ajuta chiar asa de mult pe cat crezi.

| Crs a răspuns:

Treci probabil printr-o stare de depresie. Daca ai spus ca nu prea ai prieteni, poate ca ar trebui sa incerci sa iti faci sa mai ai cu cine vorbi si cui sa iti mai spui probleme si ofurile. E de vina si varsta, e perioada de maturizare, cand treci prin diferite stari, dar ar trebui sa incerci sa socializezi cat mai mult, ca poate asta ar fi problema, lipsa comunicarii si cu prietenii si cu parintii...

| Alina_5575 a răspuns:

Am aceiasi varsta ca si tine, am avut si eu momente din astea preferam sa stau singura in camera fara sa vb cu nimeni sa ma uit la ceva, cu a mei vb dar din oric ema enervam si vroiam sa sparg ceva sa plec, dar dupa un timp ma simt mai bine.Incearca sa vb cu niste colegi sau prietene

Pe din pacate prietenele mele mau dezamagit toate, dar am trecut singura peste, m-am gandit doar la binele meu, la ce imi era mai bine, incercam sa vb cu a mei fara sa ma supar si a trecut

Pa pa

| Nemesis_9263 a răspuns:

Adolescenta...