| Valeee09 a întrebat:

Am stari depresive uneori. Am anumite complexe de care nu mai pot scapa. Cateodata cand ma uit in olglinda imi vine sa plang... Nu stiu vreau sa fiu si eu multumita de mine. Sa nu ma mai simt vinovata pentru orice ceea ce fac... Ajutati-ma cu niste sfaturi cum as putea scapa de complexe.

Multumesc aniticipat

2 răspunsuri:
| Marius_1903 a răspuns:

Vii la mine si te *** si se rezolva problema

| MissyCrissy_4502 a răspuns:

Mai exact,dc esti nemultumita? ce nu iti place cand te uiti la tine? am trecut si eu odata prin asta si nici acum nu sunt prea multumita de cum arat,dar incerc sa'mi ignor micile defecte si sa imi indrept atentia catre ce ador la minee. sincer, pe mine ma ajuta enorm sa ma aranjez, sa'mi sun cea mai buna prietena si sa iesim p afara.sa vorbim, sa radem si sa primim complimente.incearca sa faci asta si o sa vezi ca incetul cu incetul, o sa uiti de defecte si nu o sa-ti mai vina sa plangi cand te uiti in oglinda, ba chiar vei zambi:*

sper sa meargawinking.

P.S: si intotdeauna trebuie sa gandesti OPTIMIST si sa vezi partea buna a tutror lucrurilor!