| DeeaLovee15 a întrebat:

Nu stiu cum naiba am facut ca mi-am uitat id-ul laughing Suna ciudat laughing dar vreau sa-l inapoiez. Cum fac? tongue dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ChloeCupcake a răspuns:

Buna! :* E la Yahoo Messanger jos o optiune cu I FORGOT MY PASSWORD. Dai click pe ea si iti deschide o fereastra. Acolo iti mai da trei optiuni, si vezi ca una dintre ele e I FORGOT MY ID sau ceva de genul. Si acolo poti sa-l inapoiezi :*

2 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Dai click pe yahoo messenger.Vezi ca acolo jos scrie ''Frogot you password?".Dai click si acolo si pe urma bifezi o optiune.Fie ca nu mai stii id-u, fie ca nu mai stii parola, si completezi ce iti cere.

| LolaLollita a răspuns:

Ai uitat id-ul? Ciudat laughing Intreaba pe cineva care te avea in lista cum erahappy