| Skrillex13 a întrebat:

Nu stiu cum sa dau cerere de prietenie pe TPU.Imi puteti spune va rog cum?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai te duci in susul paginii unde este o lista se optiuni printre care si ''comunitate''. Apesi acolo si ti-se va deschide o pagina cu toti utilizatorii de pe acest site. Apesi pe un utilizator si vei vedea ca iti va aparea acolo sub poza lui de profil ''adauga ca prieten''. happy. Sau daca nu vrei de la comunitate, cand pui o intrebare sau cand rapsunzi poti intalni fel si fel de persoane. apesi pe acel utilizator si tot asa apesi pe ''adauga ca prieten''.
Sper ca te-am ajutat! happy