| Dia95 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep, dar am nevoie de sfaturile voastre. Incep prin a va zice ca, de cand am luat vacanta am cunoscut un baiat, cu care am tinut legatura pana acum ceva timp. Ne placeam, el mi-a zis asta si eu pe el si am vorbit, mult. el ma cauta mereu, vorbeam mai toata ziua, dar nu ne-am mai intalnit de atunci fata in fata. Da dupa un timp a incetat sa ma mai caute...si nu stiu de ce, dupa am facut si eu o faza mai nasoala cum ar fi sa ii dau mesaje la sto de pe alt nr si s-a prins ca eu si na. s-a suparat, a zis ca il iau de gasca etc, i-am cerut scuze si nu mi-a mai raspuns. nu a mai vorbit deloc cu mine...ce sa inteleg? e mai rau ca la toamna o sa il vad ca suntem in aceeasi scoala. Credeti ca o sa mai vorbeasca cu mine? sau mai e vreo sansa sa ies in evidenta in fata lui? nu sa il cuceresc, dar macar sa fie din nou interesat de mine. ce credeti, in toamna o sa vorbeasca cu mine? multumesc anticipat:*:*:*

4 răspunsuri:
| MădălinaDinu a răspuns:

Cere-ți scuze, și, dacă încă îl mai interesezi, sau dacă el înca te place, probabil vor fii pană și șanse la o lipealăwinking Lasă deoparte orgoliu și încearcă să vorbești față în față cu el.Și nu-ți mai bate joc de persoanele care nu-ți fac la fel. Puțin respect.

| Dia95 explică (pentru MădălinaDinu):

Mi-am cerut scuze, dar nu mi-a mai raspuns straight face si eu nu am facut-o in stilul sa imi bat joc. voiam doar sa vad daca raspunde altor fete, chestii de genu...doar ca am vorbit mai aiurea, nu as fi crezut sa o sa isi dea seama..ideea ca am m-ai facut asta o data si se prinsese si atunci dar nu a zis nimic, cica a vrut sa vada cat mai continuistraight face momentan nu am cum sa imi cer scuze fata in fata. poate mai tarziu.ideea e ca nu imi mai raspunde deloc la mesajsad

| MădălinaDinu a răspuns (pentru Dia95):

Deci ai vrut sa-i pui la incercare increderea thinking Mda. Nu stiu, va trebui sa vezi cum reactioneaza fata-n fata thinking Multa Bafta! puppy dog eyes

| gozzila a răspuns:

Ochii care nu se vad se uita.veche zicala. nu face misto de un baiat daca tii la el. are si el orgoliu. cere-ti scuze fata in fata candnd incepeti scoala, doar asa vei afla daca o sa mai fie ceva