| CrisuCrisuletz a întrebat:

Nu stiu cum sa ma imbrac cand incepem scoala.
Eu m-am gandit sa-mi iau niste blugi, o camasa si converse tongue
Voi ce ziceti? Si parul cum as putea sa-l fac? Il am cret si lung pana la umeri happy
P.s: trec clasa a 7 - a tongue
Funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si... au inceput tampeniile cu "eu cu ce ma imbrac la scoala?"

sfat... nici dracului nu ii pasa cu ce te imbraci la scoala... si cat de incapabili sunteti fratilor sa va alegeti singuri 2-3 toale de pus pe voi?

| HueyFreeman a răspuns:

Aveti si podium?

| LSMM a răspuns:

E prima zi de şcoală totuşi...ai putea încerca ceva mai elegant şi simplu. Poate o fustă cu talie înaltă şi tenişi dacă vrei...
Părul lasă-ţi-l desprins, nu îţi trebuie cine ştie ce coafură.

| Hardsky1 a răspuns:

Sincer nu prea are importanta, adica esti clasa a 7-a iti cunosti toti prieteni nu prea trebuie sa faci impresie, atata timp cat esti frumos asortata e bine, sa stii ca conversii poti sa-i iei la orice deci oricum ar merge big grin bafta

| AnnaMaria05 a răspuns:

Da misto, blugi camasa si converse, la tinuta pe care o vei purta ar merge parul drept, drept! parerea mea!batting eyelashes