| Beibiiis a întrebat:

O sa credeti ca sunt foarte naivalaughing. Si, in fine, eu tot va cer ajutorul, poate vi sa mai intamplat cel putin sa fiti intr-o situatie asemanatoare.
Am 13 ani :] si`mi place de un tip...care are 22 de ani laughingbig grin
Doamne, deci e o papusa de baiatlove struck Si foarte de treaba happy
Il vad aproape in fiecare zilove struck. Mama lui lucreaza la un magazin la care merg mereu cand sunt la scoala si mai sta pe acolo happy. E asa un baiat, cum sunt acum, generatia asta.happy E foarte amuzanth`Si foarte frumoslove struck.
Si se cam da la mine >: Si mama lui. ceea ce mi se pare amuzanth`laughing Mereu imi zice de el.si`mi spune nu te fac o nora etc. Bine.mai sunt ceva fete din clasa de la mine ce sunt indragostite de el. oricum.
Acum v-am prezentat situatia.
Intrebare :
- Ce credeti voi? ma refer asa.eu am 13, el 22.big grin Ce parere aveti?
[e genu` care de ex. nu conteaza chiar asa varsta pentru. alegerea unei fete]
[[Humm.Ar trebui sa ne si cunoastem.Contul nu mai este al fetei de dinainte...deci toate celelalte intrebari nu au fost puse de mine.in caz ca va uitati pe acolo si vedeti situatii cu totul diferite]]

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Si el, si mama lui glumesc, li sa pare o joaca frumoasa sa te puna pe ganduri. ai 13 ani, orienteaza-te si tu la un baiat de 14-15 ani, tipul e deja barbat la 22 de ani! e exlusa o relatie intre voi, pentru el tu esti o papusa dulce care-l place si asta il face sa se simta el bine. admira-l de la distanta, dar nu-ti face vise.