| LaryBoss a întrebat:

multe fete sunt indragostite de mine pe care s o aleg

Răspuns Câştigător
| Daalalifnuunalif a răspuns:

BUna, multe se prefac doar ca sunt indragostite! Ai rabdare sa vezi cine reuseste sa ramana cu tine pana la capat! Sa alegi pe cea care te merita si care are inima si sufletul de aur, si care si-ar da si viata pentru tine! Bafta!

| CoquineNoire a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Ce mah? care si-ar da viata pentru el?
realizezi ca nu exista asa ceva nu?
ce va mai place sa bagati pe gat iluzii naivilor.
de aia sunt atatia prosti pe lumea asta, ca traiesc din povesti.
lumea are nevoie de altfel de educatie, nu de teorie care transforma baietii in pussies.
de aia sunt atatia oameni slabi, care se sinucid din dragoste, ca ei au fost educati gresit si la prima dezamagire sunt daramati si dezorientati complet.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru CoquineNoire):

Ei, daca asa este gandirea ta, nu ma priveste pe mine. Da. mai este lume de acest gen, ca sa aveti de ce sa va ofticati voi, care nu-i suportati. Uite ca eu stiu oameni destui. Daca esti tu inveninat, nu invenina si pe altii, bine?

| CoquineNoire a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Femeie, unde ai vazut tu venin la mine?
eu am doar o problema cu oamenii ca tine.
oamenii ca tine dau in general sfaturi de rahat si strica viitoarea generatie, care trebuie calita, nu indrumata spre iluzii desarte.
cum poti sa-i spui sa astepte o fata care si-ar da si viata pentru el?
mai exact, el va face ca tine, va astepta ca fraierul si va acumula frustrari.
el trebuie sa stie cum sta de fapt treaba, sa-i fie prezentat adevarul pur, mai dur, nu sa fie mintit frumos.
si asa tu intr-un raspuns din 2 il mentionezi pe dzeu, cu oameni de genul imi bat gura degeaba.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru CoquineNoire):

Via, cu toata stiinta ta de matre filozof, ai trecut ce-am trecut eu la viata mai baietas? Cad ca te pricepi sa dai numai din gura de aiurea! Tu strci toata bunatatea lui Dumnezeu in sufletele naive ale celor care cred in iubiri curate! In fundul Iadului ai sa ajungi! Rusine! Ar trebui sa fii exmatriculat de pe TPU!

| CoquineNoire a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Mare filosoafa*
mai domnisoara* (really? arat a baietas in poza?)
strici*
dzeu nu exista si nici mos craciun nu exista! da, copii! trezirea!
exmatriculata*

a zis doctorul ca nu mai scapi.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru CoquineNoire):

Hei baietas, eu am 38 de ani! Ai trecut tu prin operatie la inima ca mine pe cord deschis? Ai tu viata mea? Nu uita de unde ai venit pe lume, tot dintr-o femeie, care este mama ta! Macar atata respect sa ai fata de femei, ca fara ele sunteti ca si morti! Eu am vazut ochii cu moartea baietas! Ai grija cui i te adresezi!

14 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

P-aia cu tatele mai mari.

| fuzzer a răspuns:

Sa nu-mi spui ca esti neam cu Brad Pitt, pustiule! Ca aproape imi vine sa te cred.

| Fridăm a răspuns:

Pe Manuela. Aia nu te lasa la greu.

| Seepty a răspuns:

Alegeo pe cea in care ai mai multa incredere si te simti mai atras.

| slenderica a răspuns:

Pe a 3-a. intotdeauna e a 3-a.

Răspuns utilizator avertizat
| ciocoladi a răspuns:

Pe aia care nu-i de cauciuc.

| Leo150201 a răspuns:

Alege-o pe fata care o placi mai mult, care te simti bine in largul ei care aveti lucruri in comun. sper ca te-am ajutat