| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer Funda+Vot.Am o mica problema.De curand mi-am achizitionat un Motorola xt311 si vreau sa descarc jocuri si aplicatii pe el.Am intrat pe Google Play si cand vreau sa descarc un joc imi zice :Nu ați accesat aplicația Magazin Google Play (pictograma coș de cumpărături alb) pe dispozitiv cu acest cont de e-mail. Ce naiba?! Nu vad nici un cos de cumparaturi alb sad Ma puteti ajuta? Nu ma pricep la lucruri ca acestea.

Răspuns Câştigător
| denis28 a răspuns:

DESCARCATI alta aplicatie mi s-a intamplat si mie la fel.Ati recomand sati tragi appstore ori marketstore