| NeGaTiwE a întrebat:

Bună TPUhappy ok vreau să va întreb dacă știți mai multe glume gen : care îi cea mai tristă floare de pe pământ? Floarea de colț sau aa cum se numesc dacii care gândesc? Gândaci happy no glume de genu scurte și oțăra seci dar amuzante laughing mulțumesc

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

2 chei se trag de par.
E ca si cand ai incerca sa stingi focul cu benzina.
Imi fac parchet din crucea ma-tii.
Rima seaca : Foaie verde flori de mar, curge apa in beci.
Daca cineva iti zice ca e nascut in anul XXXX tu ii spui : Esti ca masina lu` tata din anul XXXX.
Becu` de `40.
Pun faianta si bat cuie, *** in c*r si dau la ***.
Sper ca te-am lamurit ba. Daca iti plac mai am. Funda? ^^

| NeGaTiwE explică (pentru RocKzZ):

Da is super laughing Imi plac genu asta de glume care is mai seci dar in acelasi timp sunt si amuzante.

2 răspunsuri:
| Dulcika50 a răspuns:

Cum se numeste pateul de rața? RATEU