| Becanee a întrebat:

Parul meu se ingrasa foarte repede. Dupa 2-3 zile de la spalare.Imi poate spune cineva sa as putea face sa nu se mai ingrase asa de repede?
Eu incerc sa il las nespalat o saptamana si sa il spal doar o data pe saptamana fiindca am auzit ca asa nu se va mai ingrasa la fel de repede.big grin

2 răspunsuri:
| ewgy a răspuns:

O solutie e sa schimbi samponul sau sa pui putin otet cand il clatesti happy

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Schimba samponul. Eventual cauta sampon special pentru par gras. Succes!