| anonim_4396 a întrebat:

Paste fericit! Deci, e 2 fara nushiu cat noaptea si nu am somn. Ma gandeam sa imi fac o fagina pe facebook dar nu stiu despre ce. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Hmmm, fa o pagina orasului tau natal, sau fa-o cu trupa ta de muzica preferata, cu echipa ta preferata etc.

| avaalexandra a răspuns:

Poti face o pagina despre viata de afara, sau animale, masini, trecutul Romaniei (de exemplu, o imagine cu niste bani de pe vremea lui Ceausescu). Chiar ar fi interesant.