| Copilasha a întrebat:

Pe calculator mi-am dezinstalat ieri antivirusul. Si astazi nu mi se mai conecteaza netul (mentionez ca am net la stick). Ramane in "conecting, please waith"...ce pot sa fac? Fundita :*

2 răspunsuri:
| OnaOnna a răspuns:

Incearca sa descarci antivirusul de pe net big grin Eu iti recomand Avast big grin Sau daca ai XP intra in start-all programs-accesories-system tools-system restore.Iar cand iti cere cu ce data sa dai in urma, selectezi o sapt sau mai putin :*. Sper sa mearga >big grin

| Copilasha explică (pentru OnaOnna):

Pai Avast am dezinstalat. Dar nu inteleg de ce nu se conecteaza...ieri a mers. Un sfat? :d :*