| Jolieღ a întrebat:

Buna,TPU! Pe Samsung galaxy wave y poti downloada jocuri de pe google play?

3 răspunsuri:
| Sissy47 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon, insa trebuie sa-ti faci cont pe Samsung apps si vei gasi mai multe jocuri! Ps:temple run nu poti juca deoarece este numai pentru android!

| Jolieღ explică (pentru Sissy47):

Dar ce jocuri distractive gen angry birds, fruit ninja mai poti juca?

| Sissy47 a răspuns (pentru Jolieღ):

Genul asta de jocuri nu poti sa-ti pui pentru ca telefonul nostru are rezolutie mai mica decat un Iphone sau alt telefon performant..sunt unele jocuri cu motociclete sau chiar doodle jump poti sa-ti pui pentru ca ala merge si pe galaxy fit, care este chiar mai mic ca wave y! Bafta!