| anonim31x a întrebat:

happy
Am un telefon Samsung galaxy s plus si de la un timp nu imi mai merge sa iau jocuri de pe google play (sau magazin play)
Ce sa fac sa imi mearga iar?
Va rog ajutati-ma!happy

1 răspuns:
| Deduta2000 a răspuns:

Pai... Ori te duci la magazinul de unde l-ai cumparat sa-ti faca ceva, ori(daca poti) instalezi un alt magazin play.O prietena de amea asa a facut si acum poate sa-si ia jocuri.Sau... restartezi telefonul sa fie la fel ca si atunci cand l-ai luat, vezi si tu, spr ca te-am ajutatwinking