| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Pentru banchetul de clasa 8 a mi-am luat niste pantofi cu toc de 8 cm aproximativ. E prea inalt pentru varsta mea? Tinand cont ca nu voi purta decat de banchet big grin

7 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Eh, nu e inalt, ca doar mergi acum la liceu, ai crescut. Deci e ok si le mai poti purta la nunti sau la alte petreceri care vor aparea pe viitor.

| luciana200972 a răspuns:

Este ok atata timp cat ii porti rar. distractie placuta

| Gickanho a răspuns:

Sunt baiat si stiu ce imi place:
daca esti scunda este ok
daca esti inalta, cu picioare lungi mergea un toc si mai inalt, ca la banchet e mare "panarama" daca ma intelegi, dabea astept si eu banchetu meu

| gaby_1815 a răspuns:

Salut daca o sai porti doar la banche e bine... nu sunt pre inalti pentru tine sper sa fie frumosti bafta la banchet!

Răspuns utilizator avertizat
| SmileSiAtat a răspuns:

Nu,nu sunt inalti deloc...alti in clasa a7a poarta si de 15winking

| LittleKiss a răspuns:

Nu, nu sunt inalti...eu port pantofi cu talpa ortopedica de 10 si sunt clasa a 7a happy