| Gumitsăă a întrebat:

: Mie nu prea imi place sa port pantofi cu toc dar tinand cont ca e BANCHETUL de clasa a opta cred ca ar fi bine. voi ce parere aveti? Pantofi sau o pereche de balerini suuper. Si la pantofi ce fel de toc as putea purta sa nu ma incomodeze si sa nu pot dansa deloc? Fundaa love struck si multumesc anticipat!winking

Răspuns Câştigător
| D33utzu a răspuns:

Hmmm... si eu am problema asta dar nu sunt intra a8a ci a7a7 dar prietenul meu ma invitat la banchetul lui. Tia-s sugera o pereche de baleri eleganti sau niste sandalute genu asta fiindca am auzit ca se poarta si sunt desstil de interesanta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

la noi cel putin anul trecut fetele de a8a asa ceva au purata.
Sper ca te-am ajutat:):) Fundita :-* Daca vrei sa mai vb si ma sfatuiesti si pe mine despre banchet ia id meu si mai vb andreea_herea :)

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O pereche de balerini sunt ok happy

| Biiiiiia a răspuns:

Buna:*
Balerinii sunt mult mai comozi decat orice pantof cu toc oricat de jos.
Cu niste balerini, o rochita scurta si niste accesorii vei arata super:*[parerea mea]
Distractie placuta;*!

| Tzuc a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.nu prea imi place sa port pantofi cu toc.si am si eu bachetul.colegele mele zic ca o sa poarte balerini.si cred ca fac si eu la felwinking

| dan_2834 a răspuns:

Poi cred ca ar trebui sa porti pantofi, totusi e banchet, deci trebuie sa porti ceva mai elegant, mai ales daca te duci la un restaurant sau ceva de genu`. S-ar putea sa nu te simti comoda in pantofi cu toc, dar nu trebuie neaparat sa aiba tocul mare, poate fi si mai mic, acum depinde de tinuta. fundita?

| Veronici a răspuns:

Eu te-as sfatui sa porti pantofi cu toate ca nu sunt asa comozi dar la urma urmei odata e banchetul de cls a8a si o pereche de balerini ar merge dar cu o rochita mai larga nici sandalele nu ar fi o idee rea...acum depinde doar de tine funda?

| Reka_8688 a răspuns:

Daca nu-ti place tocul inseamna ca nu prea umblii deci, risti sa iti rupi picioarele. kidding laughing. ideea e ca e atat de penibil sa te descalti la banchet. eu in general port tocuri dar am optat pentru balerini la ambele banchete (sau bancheturi, cum e corect tongue). gandeste-te ca picioarele tale vor suporta greu atata dans. si daca esti pe tocuri va fi si mai rau. e decizia ta, nu-ti spun sa iti iei balerini. te sfatuiesc doarbatting eyelashes. ai grije la asortare cu accesoriile si mai ales rochia si daca nimeresti colorile si stilul potrivit intre ele si potrivit pentru tine poti arata mult mai bine decat altele, care poarta tocuri si care nu s-au asortat cum trebuie. succes si distractie placuta :*