| maria1417 a întrebat:

pentru ce as putea folosi ceara de albine? am niste ceara de albine naturala in stare solida. o pot topi dar nu stiu exact pentru ce sa o folosesc.in afara de epilat

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Pai...o poti incinge la vreo 1000 de grade si turna direct pe gat.Sau te poti epila pe creier de neuronii ocupati inutil.happy

| Poison_7046 a răspuns:

In general se foloseste in cosmetica pentru epilat, ori este unul din compusii cremelor sau a unguentelor. O mai poti folosi la iritatii si inflamatii.