| fearlessss a întrebat:

Pentru cei care asculta rap si in special Cedry2k ..cum vi se par aceste versuri pentru el : http://m.youtube.com/watch?v=362c8B2Rbzg&feature=youtu.b e

Răspuns Câştigător
| DerpyXD a răspuns:

Faine. :3

2 răspunsuri:
| scary7 a răspuns:

De cand il asculti pe Cedry2k si ce parere ai de melodile sale din trecut?

| fearlessss explică (pentru scary7):

Il ascult de aprox 3 ani.Melodiile lui din trecut? Pai, mie imi plac si acelea, dar nu au un mesaj prea bun. Insa albumul clipa schimbarii reprezinta un alt cedry2k,unul bun, care a incercat sa ne aduca pe drumul bun, un cedry2k pe care il respect happy