| dragutzairina a întrebat:

Pentru cei care si-au facut suvite cu creta colorata..Cum ies? Pe parul saten inchis sevad? Ce parere aveti despre metoda asta? Ati mai incercao? Va place? Multumesc Frumos.Dau Funda +Vot kiss kiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aiurea,mergi la salon daca vrei ceva de calitate, renuntati la prostii.
Te pup.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Eu zic sa nu-ti faci suvite cu creta. Ai putea cu niste craiole. Au incercat prietenii mei si le-au iesit niste subite beton. Si se curata cand te speli pe cap.
P.S. Daca iti dai mai intens cu craiola o sa ti se vada mai bine. Succes!