| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!

Voi ce părere aveți despre această cretă de colorat părul?
Este pentru şuvițe.

http://www.cosmetics-online.ro/......loarea-Roz

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Stiu ca nu sunt fata si nu prea ma pricep cand vine vorba de chestiile astea, dar nu e cam ieftina? Nu stiu daca este buna, dar mi se pare cam ieftina sa fie adevarata, sau poate doar eu m-am obisnuit sa vad ca tot ce este pe internet este scump. Poti sa o achizitionezi, si sa o incerci din moment ce este asa de ieftina, nu cred ca ai ceva de pierdut. Oricum 8 lei mi se pare ceva WOW. Daca nu este buna, macar nu ai pierdut prea multi bani, doar 8 lei. Asta este doar parerea mea, tu faci cum vrei, dar daca iti place poti sa o iei.

| Blackrose4 a răspuns (pentru Mayhem666):

Şi eu m-am mirat când am văzut prețurile, sunt foarte ieftine. Cred că le voi încerca, să văd daca merită sau nu.

| Kandia15 a răspuns:

Eu zic ca merita sa incerci. Dar mai bine ai folosi violet de gentiana sau albastru de metil. Astea functioneaza 100%. https://www.roportal.ro/......enaturale/