| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU (pentru fete) Ce as putea purta iarna asta? Am de ales intre ugg-uri impermeabile si botine dragute cu talpa ortopedica. Voi ce ati alege? (avand in vedere ca botinele nu le pot purta zilnic -la scoala)

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Păi UGG-uri, sunt cele mai potrivite în zilele cu școală deși mie îmi plac botinele mai mult.

3 răspunsuri:
| ana_9938 a răspuns:

UGG-uri :X:X sunt cele mai confortabile si merg la orice tinuta plus ca sunt tare dragute :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru pareri big grin

| Mademoiselle18 a răspuns:

Eu zic UGG-uri pentru ca sunt mai comode, nu vei risca sa aluneci pe zapada[pe cand tocul ortopedic este mai "nesigur" char dcaa e dragut:d ] si o nu o sa-ti fie frig cu ele happy