| Deea_4962 a întrebat:

Am vazut o intrebare pentru fete "Cum se imbraca in prima zi de scoala" si majoritatea spuneau...cu blugi, bluze si cu botine
Intrebarea mea este cu ce botine. cele de vara sau alea de toamna-iarna?[pentru ca mi se pare cam devreme sa merg cu botinele de toamnahee hee ]

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Depinde de vremea din ziua aia... daca este cald si cerul e senin cu soare, cele de vara, daca este rece si soarele este ascuns printre nori, cele de toamnabig grin.
P. s. Eu voi purta o rochita scurta, colanti si o pereche de balerinibig grinhee hee

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fiecare se imbraca cu ce are sau cu ce ii place.

| danutza a răspuns:

De toamna de obicei in prima zi de scoala ploua...asa s-a intamplat 3 ani la randhee hee

| shishilik a răspuns:

Cu care vrei...hee hee astea sunt detalii deja prea marunte! Nu trebuie sa faci cum iti zice lumea. Poti sa-ti iei si cizmele de iarna blanite, si cu fular. Ce treaba are ala de langa tine cu vestimentatia ta?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de vara

| Tn a răspuns:

Pai te sfatuiesc sa le iei pe cele dr toamna-iarna