| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Pentru uni poate este o intrebare banala, dar eu vreau sa stiu adevarul.Parerea mea despre mine e una destul de proasta in privinta aspectului fizic! Voi ce credeti? Va rog din suflet spuneti`va parerea sincera despre mine. Pupici! Pentru cel mai sincer si argumentat raspuns am o fundita, iar pentru restul vot!

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002288617834

5 răspunsuri:
| Narcis196 a răspuns:

Si ce ar avea aspectul tau:S:S:S esti frumoasa de ai crede altceva cred ca toti vor spune asta raspunsul nu are nevoie de argumentati este destul de explicit"ESTI FRUMOASA"!

| CannbalCorpse a răspuns:

Obsedaţi de aspectu' lor fizic... yawn Eşti frumoasă. drăguţă, deşteaptă dacă le ai şi bine cu şcoala eşti OK!

| LorryDulce a răspuns:

In cazul in care cineva ti-a bagat in cap asemenea prostii nu trebuie decat sa nu mai asculti la unul si la altul, fiecare este frumos in felul lui.Plus ca nu trebuie sa concurezi cu nimeni, ca o prietena este mai frumoasa, sau mai putin frumoasa...fiekre este frumos si unic prin ce are asa ca lasa gandurile astea.

| Georgiana_5221 a răspuns:

Arati bine nu stiu ce nu iti place.esti frumoasa

| vladdd16 a răspuns:

WTFFF? Esti superba sincer.Trebuie sa ai incredere in tine si sa nu asculti intodeauna ce spune lumea.Te pup happy