| AlinaValentina97 a întrebat:

Peste cateva saptamani se implinesc 2 ani de cand sunt cu prietenul meu si nu stiu ce i-as putea da cadou. Vreau si eu niste idei dragute, dar in afara de lucruri personalizate pentru ca deja i-am oferit ceva personalizat. Ceva idei originale, nu stiu, ceva dragut, sau ceva pe care l-as putea face eu? Multumesc.

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai gandeste-te ce ii place lui cel mai mult.

| JuliaRo a răspuns:

Incearca sa ii faci un tort ...si dintr-o cutie mare, rosie, de cadou...sa iesi TU. Cum ti se pare?
Sau pregateste-i o petrecere surpriza cu prietenii vostri cei mai apropiati