| selenamary004 a întrebat:

peste cateva xile e Revelionul si am sa colind cu Sorcova. pe la ce ora ar fi normal sa merg cu colindul?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cu sorcova se merge pe 1 ianuarie. Avand in vedere ca oamenii petrec si se culca inspre dimineata, eu zic ca 14:30 - 15:00 ar fi o ora potrivita.

| LePotato a răspuns:

Pe seara (18:00-19:00)

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Peste 5 zile. Astazi e in 26 deci in 31.
De la ora 5 ( 17:00 ) incepe copiii sa plece la colindat!

| Thesin3d a răspuns:

In jurul orei 13?

| Kraus96 a răspuns:

Pe la 10 sau 11 daca esti in oras. Daca esti in sat cred ca poti si un pic mai tarziu.Nu stiu sigur, dar asta e parerea mea.

| MissWorld a răspuns:

Pe la ora 14:30 deoarece oamenii se trezesc mai tarziu deoarece este Revelionul