| DeathTheKid a întrebat:

Ce parere ati avea daca v-as spune ca niste fete de 17 ani merg cu colindul, nu de dragul sarbatorilor normallaughing.

8 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Bravo lor, stiu sa se distreze si sa faca bani laughing

| xxdd a răspuns:

Ce`are? E luna cadourilor si e criza straight face! Fiecare se descurca cum poate. Bravo lor raised eyebrows

| diana_4229 a răspuns:

Ar fi normal ca pentru bani de asta merg si eu si am 11 ani dar
nu numai de asta dar ma rog

| RoxiutzaRux a răspuns:

Dar poate chiar merg de dragul sarbatorilor!laughinghee hee

| Anarchy_9738 a răspuns:

Hai bai, noi n-am fost cu colindu? Si ne-a mai prins si ploaia laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu iti bati joc de mine nu am mai fost de la 13 ani rolling on the floor

| LoveLifeCrazy a răspuns:

Eu nu vad care e problema in a te plimba in ziua de colind...la noi numai adolescentii de la 15 aniin sus ies in acea searalaughinglaughinglaughinglaughing

| marianxxx2 a răspuns:

Daca nu de dragul sarbatorilor atunci de ce va duceti adica pentru bani sau ce...