| Alee_6805 a întrebat:

Buna TPU.peste cateva zile este ziua de nastere a mamei mele.As vrea sa ii cumpar ceva folositor.ma gandeam la o icnoita, dar avem destule in casa.Apropo.in ziua aceea placam si in vacanta... Ce cadou mi.ati recomanda sa ii iau?

1 răspuns:
| BabCosmin a răspuns:

Buna! Poti sa te sfatuiesti cu tatal tau sa ii cumparati un parfum, sau poti sa cumperi o rama de tablou si sa maresti o poza cu tine si cu mama ta sau cu toata familia si sa i-o dai. Cred ca o sa fie un cadou potrivit.

Sper ca ti-am fost de ajutor! fundita?