| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Heii, am nevoie de ajutorul vostru.Peste cateva zile, este ziua mamei mele.As vrea sa ii fac cadou un smartphone.Ce parere aveti despre SAMSUNG GALAXY TREND PLUS? are cineva, functioneaza ok? ea are nevoie doar pentru vorbit la telefon si trimis mesaje pentru serviciu.atat. in rest nu foloseste nici internet prea des.

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

La pretul ala iti garantez ca un telefon mai perfomant nu gasesti. Este un best-buy si te asigur ca va rula orice aplicatie fara probleme. Sper ca ti-am fost de ajutor.