| ralucamirabela a întrebat:

:* Peste cateva zile este ziua fostului meu prieten.cand ne-am despartit nu prea mi-a dat un motiv pentru asta straight face in fine. vreau sa-i dau un mesaj de "la multi ani" superb...adik din inima. vreau sa isi dea seama k ink mai tin la el. darr nu stiu ce sa zic..nu pot sa ma gandesc la asta..adik km ma gandesc la el imi vine sa plang. Vreau un mesaj frumos si deosebit, special..sa`l "atinga la inima" laughing big grinbig grin va rog frumos..am nevoie de ajutor puppy dog eyes crying dau funda.

3 răspunsuri:
| ralucamirabela explică:

Da`mi mesaj cu id`ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si un mesaj spus pe net de altii e "din inima"?

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Daca vrei iti spun mesajul pe messenger nu am chef sa comenteze altii de mine.