| Andreeeeea22 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua fostului meu prieten, face 18 ani. Ne-am despartit acum 1 luna si vreau sa ii las un mesaj pe facebook,inca ma mai gandesc la el si as vrea sa fiu alaturi de el in acea zi, dar asta e... aveti vreo idee ce sa scriu in acel mesaj?

1 răspuns:
| Angels151 a răspuns:

Pai poti sa ii lasi ceva simplu, gen la multi ani! Sau poti sa ii zici:"Pentru baiatul pe care il iubesc, numai bine, multa sanatate, fericirea si tot ce iti doresti. La multi multi ani! Sau poti sa ii lasi un msj pe facebook nu pe perete "Cu toate ca noi doi numai suntem impreuna.sa stii ca eu tot ma gandesc la tine si iti urez tot binele din lume. La multi ani si te iubesc. Sper sa iti fie de folos