| Alessandra_6898 a întrebat:

peste cateva zile este ziua mea [pe 7 iulie] si mi-am invitat colegii.Nu stiu ce jocuri sa le propun si daca aveti voi idei [O sa stam afara la un leagan si probabil mai pe inserate vom intra in casa, si vreau sa va spun ca vor fi maxim 4 baieti] eu voi implini 11 ani si vreau jocuri multe pentru ca colegii mei se plictisesc cam repedelaughing. Cele mai frumoase si mai multe jocuri primesc fundahappylove struck.

Răspuns Câştigător
| DumiAlex98 a răspuns:

Fantanica (e joc misto rau) poti sau adevar sau provocare,verigeta,flori fete sau baieti o tigara daca vreti,sticluta otravita, macao pe porunci, 1 2 3 la perete stai,kems in perechi, bataie cu perne, va uitati la filme de groaza si va speriati cu popcorn etc., concurs de dans chestii din astea cu note cu juriu si cam atat. sper sa ai o PETRECERE SUPER MEGA TARE! La multi ani! sper sa fii fost de folos!

1 răspuns:
| WrongPassword a răspuns:

Scaunele muzicalehee hee, Adevar sau provocare smug, X&0, 1. Leapsa! Erau mai multe variante. Pe culori, pe tari etc. Spuneai culoarea si ramaneai nemiscat, astfel incat nu mai putea sa te prinda. te debloca un alt coleg; Flori, fete sau baieti; 1, 2, 3 la perete stai. love struck funda?:-s