| Bitchplease14 a întrebat:

happy
Peste cateva zile este ziua prietenului meu, implineste 18 ani si nu stiu ce cadou sa ii iau. Cele mai bune idei vor primii funda. Vreau idei creative. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Ia-i un parfum fin, un ceas de mana deosebit, un lant din argint cu initiala lui sau o bratara ori o colectie de CD-uri cu muzica prefrata plus o poza cu voi doi in rama si o sticla de samoanie/whiski/coniac. La multi ani fericiti prietenului tau si distactie placuta la majoratul lui!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu,trebuie sa stii ce ii place.din moment ce e prietenul tau.in functie de ce ii place, aia ii cumperi.happy

| Maddiex3 a răspuns:

Cumpara-i un telefon, sau un parfum, sau un ceas deosebit insotit de o poezie amuzanta facuta de tine, despre voi doi.

| asclepius a răspuns:

I ai prezevative si apoi incercatile big grin logic doar pentru asta le place baietilor majoratulwinking