| iuliaveronica a întrebat:

peste cateva saptamani este ziua prietenului meu, implineste 18 ani si as dori sa-mi dati cateva idei de cadou, multumesc... funda happy

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poți să îi cumperi o ramă frumoasă în care să pui o poză cu voi doi, un parfum, o brățară sau un lanț de argint cu inițiala ta gravată, etc.
Alegi în funcție de posibilitățile financiare. Sunt sigură că va aprecia mai mult intenția și faptul că darul este dat din suflet, și nu valorea acestuia.
Baftă!

| iuliaveronica explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Pai i-am mai oferit bratari, lanturi sau lucruri asa mai rafinate... Se bucura, insa el este pasionat de calculatoare, telefoane, ii place sa realizeze tot felul de boxe etc. si ma gandeam sa-i cumpar ceva care sa-l reprezinte si poate stiti ceva mai interesant ( sa coste pana in 100 lei) multumesc pentru sfat happy Baieti, voua ce v-ar placea? astept idei happy happy