| Silviu0101 a întrebat:

Buna TPU plss ajuta-ma urgent, dau fundza si vot plss spuneti-mi ce sa fac ca sa nu mai merg maine la scoala o minciuna ceva dar sa fie credibila plss ajutati-maaacrying((

6 răspunsuri:
| sagetator a răspuns:

O problema de sanatate sau pleci la scoala dar nu mai ajungi acolo

| Rapateckh93 a răspuns:

La mine a functionat chestia cu "Ma doare burta rau mama, nu pot sa ma dau jos din pat de durere"...aici trebuie sa ai si talent la teatru ca totul sa para credibil.Mai tine chestia cu "ma doare o masea" si nu are cum sa-si dea seama, incearca sa-i ceri sa-ti faca un ceai.Stiu si alta solutie dar este solutie extrema, nu cred ca o sa vrei sa o pui in practica :mananca praf de creta si faci febra. Sper sa reusesti sa pacalesti parintii. big grin

| Rapateckh93 a răspuns:

DiabloGeo sincer nici nu m-am uitat la raspunsul tau prietene.Stiu faza cu creta pentru ca am facut-o, nu te copiez pentru ca nu ai inventat tu chestia cu creta.Pace peace sign.

| DiabloGeo a răspuns:

Stiu o smecherie foarte buna mananca o bucatica de creta si vei avea temperatura 37-38 de grade depinde de cantitate si ameteli si asta dureaza cam 2-3 ore

| DiabloGeo a răspuns:

Rapateckh mi-ai luat raspunsul! fii original/a

| BuBster a răspuns:

Ai mancat mai devreme ceva care nu ti'a placut. si acum ti'e foarte rau... te prefaci si tu pe acolo tongue