| Didi908 a întrebat:

Pot avea mai multe pagini de internet adica eu am Opera pot avea si Mozilla Firefox. Imi puteti da si un link de unde pot sa-l descarc?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Alea sunt browsere sau motoare de cautarewinking
Da, le poti avea pe toate, si Opera, si Chrome, si Internet Explore si Mozilla, dar iti recomand doar Mozilla, este cel mai bun browser, si aici vorbesc si din punctul meu de vedere, dar si statistic, cu informatii de pe netwinking

| MissGreenDots a răspuns:

Se numesc browsere. Poti avea toate browserele daca vrei :)) Uite aici link pentru Mozilla http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/