| guraliva23 a întrebat:

Mozilla Firefox vs Chrome vs Internet Explorer vs Opera. Care castiga?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Mozilla Firefox

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Chrome si Mozilla sunt cele mai tari!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu am instalate în PC trei dintre browserele menţionate de tine, anume Mozilla Firefox, Chrome şi Opera.
Mozilla Firefox nu îmi place deloc fiindcă îmi merge greu şi nu pentru că aş avea PC-ul slăbuţ. Probabil te vei întreba de ce îl mai ţin dacă nu îmi place. Nu l-am şters încă deoarece frecventez un joc online care se poate juca numai de pe acest browser.
Google Chrome îmi place destul de mult deoarece este foarte rapid, accesibil iar ConQUIZtador-ul, fiind jocul meu preferat de asemenea, îmi merge excelent.
Ultimul, şi anume Opera este browserul meu preferat. M-am obişnuit foarte mult cu acesta şi nu l-aş deinstala niciodată.
Aşadar, dacă ar fi să votez un browser acela ar fi cu siguranţă Opera.
Pa-pa.

| Furculingură a răspuns:

Ca viteză, Mozilla. Şi Chrome este bun, dar este... mai de copii.

Hai să fac un top.

1. Mozilla Firefox
2. Chrome
3. Opera
4. Internet Explorer

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare o sa iti dea alt raspuns. personal chrome pentru navigat, firefox pentru development

| lpavel a răspuns:

Eu folsesc IE! Stiu ca nu mai e la moda dar nu m-a dezamagit niciodata!
Atunci de ce sa-l schimb? Am incercat si alte browser-e dar nu am fost total multumit, asa ca pentru mine IE e cel mai bun!
Apropo - Mozila Firefox e cel mai laudat...

| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca nimic nu se compara cu Chrome...vei ajunge si tu la aceeasi concluzie laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fiecare are cu ceea ce se simte bine

| Nanami利 a răspuns:

Chrome mi se pare cel mai folosit si rapid.Dar si opera pentru ca eu o folosesc si merge bine.Dar pe locul 1: chrome.

| xxx8 a răspuns:

Eu folosesc opera pentru ca poti sa iti creezi scurtaturi cate vrei plus ca merge cel mai bine cel putin pe pc-ul meu

| ChristtineA a răspuns:

Chrome.

| sore18 a răspuns:

Mozilla firefox