| Jerry_Alex_1999 a întrebat:

TPU! Prietena mea, a fost la Costinesti si mi-a spus ca si-a facut tatuaj temporar pentru 3 saptamani, cu acul... Ideea e ca nu prea o cred. Se poate face tatuaj temporar cu acul? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Biiancaaaa a răspuns:

Parerea mea este ca asa ceva nu exista. Temporar, hai, mai zice lumea ca si-a facut, dar cu acul?! Pigmentul ala odata introdus in piele acolo ramane. Intr-adevar, se mai sterge cat de cat cu vremea, dar de disparut nu dispare din cate stiu eu si din cate am citit. happy

2 răspunsuri:
| YesOMG a răspuns:

Nu laughing cu acul inseamna in piele... cand schimbi nuanta acelui loc pentru totdeauna laughing

| Roksii a răspuns:

Din cate stiu, tatuajul temporar se face cu tus, nu cu ac.
Oricum, mai bine intreaba pe cineva care face tatuaje sau cauta pe google